Armoni Servis

Armoni Servis

Armoni Grup  güvencesi ile siz değerli müşterilerimizin daha güvenli, ve daha kaliteli hizmet alabilmeleri için her geçen gün gelişen teknolojimizle sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Uzman teknik servisimiz, sahip olduğu  tecrübesi ve profesyonel ekibiyle, yalnızca en kaliteli onarımları yapmakla kalmaz, aynı zamanda yaşadığınız problemin bir daha tekrarlanmaması için en küçük ayrıntıyı bile göz ardı etmeyerek, ürününüzü ilk günkü haline getirerek, siz değerli müşterilerimize sunarız.

Doğru çözüm
Doğru hizmet
Doğru teknik servisi
Geniş Hizmet Ağı
Bölge Bayiliğimiz MARKALAR NUMATİC

Ege Bölge Yetkili Bayiliğini ve Teknik Servisliğini yaptığımız VİPER , WETROK, RCM, GHIBLI ve IPC GANSOW markalarına ait Yer Yıkama Makineleri, Elektrik Süpürgeleri, Islak – Kuru Vakum Makineleri ve Cila Makinelerinin satış ve teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız.

Her marka ve modeldeki yer yıkama makinalarınızın onarım, bakım ve periyodik bakım işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. ( Numatic, Wetrok, IPC Gansow, Ghibli&Whirbel , RCM R.P.A., Viper , Taski, Nilfisk, Hako, Columbus , Karcher,  Alto, Cleanvac, Star vs. )

Otel, hastane, okul vb. alanlarda kullanılan kat servis, temizlik arabaları ve housekeeping ekipmanları ile ilgili ürünlerde NUMATİC markasıyla çözümler sunan firmamız, satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini de vermektedir.

İletişim

Teknik Servis Talep Formu

    Canlı Yardım
    Yardım mı lazım?
    Armoni Grup'a Hoşgeldiniz..Nasıl Yardımcı olabiliriz?