Hakkımızda

Armoni Grup

HAKKIMIZDA

Her marka ve modeldeki yer yıkama makinalarınızın onarım, bakım ve periyodik bakım işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. ( Numatic, Wetrok, IPC Gansow, Ghibli&Whirbel , RCM R.P.A., Viper , Taski, Nilfisk, Hako, Columbus , Karcher, Alto, Cleanvac, Star vs. )

Armoni Grup kurulduğu günden bu yana konusunda deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Ege Bölge Yetkili Bayiliğini ve Teknik Servisliğini yaptığımız VİPER , WETROK, RCM, GHIBLI ve IPC GANSOW markalarına ait Yer Yıkama Makineleri, Elektrik Süpürgeleri, Islak – Kuru Vakum Makineleri ve Cila Makinelerinin satış ve teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız.

Otel, hastane, okul vb. alanlarda kullanılan kat servis, temizlik arabaları ve housekeeping ekipmanları ile ilgili ürünlerde NUMATİC markasıyla çözümler sunan firmamız, satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini de vermektedir.


  Misyonumuz

  Müşterilerimizin ürün tedariki ve teknik servis hizmeti ihtiyaçlarına, hızlı ve yerinde cevap vermek en temel hedefimizdir.
  Hakkımızda daha çok bilgi istermisiniz? Broşürü indirebilirsiniz...

  Vizyonumuz

  Her geçen yıl bir önceki yıldan daha çok, bağlılığı yüksek yeni müşteriler yaratmak. Daima daha iyiyi ve ekonomik çözümleri sunarak…

  TEKNİK SERVİS

  Yetkili Teknik Servisi olduğumuz markaların yanı sıra sektörümüzde yer alan TASKI, NILFISK, KARCHER, NILCO, COLUMBUS, HAKO, ALTO, STAR  gibi markalara da özel teknik servis hizmeti vermekte ve sorunlarınıza hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmekteyiz.

  TEKNİK SERVİS TALEP FORMU

  Teknik servis hizmetlerinde zamanınızın değerini bilir.

   Servislerimiz:

   Müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunmayı hedefler.Teknik servis hizmetlerinde zamanınızın değerini bilir.
   Arızalı temizlik makinalarınızın yerine ücretsiz İKAME MAKİNE temini yaparak işletmenizde aksama yaşanmasını engellemek, ilkelerimizin başında yer almaktadır.
   Yetkili Teknik Servisi olduğumuz markaların yanı sıra sektörümüzde yer alan TASKI, NILFISK, KARCHER, NILCO, COLUMBUS, HAKO, ALTO, STAR gibi markalara da özel teknik servis hizmeti vermekte ve sorunlarınıza hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmekteyiz.
   Müşterilerimizin ürün tedariki ve teknik servis hizmeti ihtiyaçlarına, hızlı ve yerinde cevap vermek en temel hedefimizdir.
   ARMONİ GRUP

   ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

   Canlı Yardım
   Yardım mı lazım?
   Armoni Grup'a Hoşgeldiniz..Nasıl Yardımcı olabiliriz?