Numatic Henry & Hetty Elektrik Süpürgesi ‘nde Bilmeniz Gereken 7 Önemli Özellik

HenryHVR160 & HettyHET160 Elekrtrik Süpürgesi ile birlikte enerji sıralaması, boyut oranları, efektif kullanımı gibi bir çok bilmeniz gerekenler vardır.  Sektörünün en önde liderlerinden olan IBC Işıltan A.Ş, numatic markasıyla bütünleşmiş, numatic makinalarının tüm mühendisliğine hakim, kullanım performansları konusunda eğitici, teknik ve servis konusunda ise TEK tir. Kısaca bunun bilgisi ışığında  aşağıda yer alan elektrik süpürgesi hakkında çok faydalı bilgileri inceleyebilirsiniz:

Numatic Henry ve Numatic Hetty Elektrik Süpürgesi Özellikleri ve Ayrıcalıkları

  1. 10 metre uzunluğunda bünyesinde kablo depo makarası bulunmaktadır. Böylece Elektrik süpürgesi kablosu zarar görmez ve uzun yıllar dayanıklı kalmaktadır.
  2. A sınıfı enerji verimliliği ile onaylanmıştır. Bu sayede ekonomik tasarrufunuza elektrik süpürgeniz de eşlik edecektir.
  3. Yeni Kompact Henry HVR 160 ,  Henry 200 gibi profesyonel özellikleri taşımaktadır. Numatic Henry 200 ‘e göre biraz hada küçüktür. Boyutları ise gerçekten minimalize olmuş 31x34cm den ibarettir.
  4. Tritex filtre sitemi avantajı ne demektir? Elektrik süpürgesinin daha verimli filtreleme, derinlemesine temizlik ve arttırılmış kapasite demektir.
  5. Elektrik süpürgenizin parçaları kayboluyorsa bunun çözümü de Numatic Henry ve Hetty de son bulacaktır. Henry ve Hetty üzerinde aksesuarlarını muhafaza eden bölmelerle donatılmıştır. Elektrik Süpürgesi donanımları her an elinizin altındadır. En uygun parçanın kullanılmasını sağlayarak temizliğinizi de verimli yapmanızı sağlayacaktır.
  6. Hepa Filtre sistemi ile ortam havasında bulunan kötü kokuları filtre içine hapsededer. Dışarı kötü çıkmasını da engeller.
  7. Numatic Elektrik süpürgesi Henry HVR 160 ve Hetty HET 160 aksesuarları paslanmaz çeliktir.

Yukarıda bahsedilen tüm özellikler  hayatınızı kolaylaştıracaktır. Eviniz, işyerleri ve ofislerde rahatlıkla Henry & Hetty Elektrik Süpürgesini kullanabilirsiniz. Ayrıca Henry elektrik süpürgesinin kablosuz şarjlı olanını da tercih edebilirsiniz.

Yaşadığımız ortamın hijyen ve temiz kalarak havadar olması artık çok kolay! Alerji, astım, nefes darlığı gibi birçok rahatsızlığın temelinde yaşadığımız ortamın havasının kalitesi ile doğru orantılı olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Bu sebeple Numatic ailesi ile tanışmak için hemen Işıltan A.Ş ile irtibata geçebilirsiniz.

Leave A Comment

Canlı Yardım
Yardım mı lazım?
Armoni Grup'a Hoşgeldiniz..Nasıl Yardımcı olabiliriz?